Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce
      Info

 Dátum:   
 Meniny:  
 Zajtra:     

      Počasie

 In-počasie Meteoinfo


      Anketa      Návštevnosť

  
Vitajte na stránkach našej školy. Základná škola, Školská 2, Michalovce
Karneval 2013

V našom Školskom klube bola sláva. Zvedaví ste o sa u nás 8. februára 2013 dialo?

No karneval, to bola tá sláva, o nám všetkým vyarila úsmev na tvárach. A ako to bolo? Ke sa všetci naobedovali v oddeleniach ŠKD nastala trma-vrma.

Kadý si masku obliekal a na karneval nachystal. Šaty, róby, vlasy to všetko ladilo do krásy.

Potom prišla dlho oakávaná chvía. Všetci sme sa usadili v pekne vyzdobených triedach ŠKD. Krásne masky, skvelé tóny a tanené figúry, detský smiech sa niesol celým našim zariadením. Všetky deti v oddeleniach sa zmenili na nepoznanie, boli veselé a veru nik nezaostával.

Pozor deti a zaíname súai! Lopty sa gúajú, šašovské kolky padajú a všetci vo veselej nálade tlieskajú. Tancuje metla aj stoliky, šikovné sú tie detiky. Po súaiach a vekom tanci, odovzdali pani vychovávateky hraky na ktoré prispel Rodiovský klub a ktoré budú môc deti vyuíva pri svojich hrách ale aj innostiach ŠKD.

A nastala sladká chvía. Deti sa núkali dobrotami o im mamky pripravili. Program sa skonil, hudba stíchla a rozveselené deti odkladali masky a pomaly odchádzali domov. Pomaly, lebo sa im vemi nechcelo. Ve to bol naozaj arokrásny de v Školskom klube!.                                                          Všetky práva vyhradené © 2006-2010                                                                                                             Kontaktný e-mail
                                                          Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce                                                                                        macko@marmasoft.eu