Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce
      Info

 Dátum:   
 Meniny:  
 Zajtra:     

      Počasie

 In-počasie Meteoinfo


      Anketa



      Návštevnosť

  
Vitajte na stránkach našej školy. Základná škola, Školská 2, Michalovce
Hodnotenie iackej samosprvy za I. polrok

Hodnotiace zhromadenie iackej samosprávy vyhodnotilo najúspešnejších iakov za 1. polrok školského roka 2013/2014

Na spolonom zhromadení iakov 5. – 9. roníka, da 13. februára 2014, ktoré zorganizovala iacka samospráva, boli udelené odmeny a pochvaly najúspešnejším iakom v 1. polroku školského roka 2013/2014

 

V súai jednotlivcov boli udelené zvoneky riaditeom školy za prospech, dochádzku a úspešnú reprezentáciu školy týmto iakom:

 

Zvonek za prospech a dochádzku :

 

Mihao Samuel z 5. A triedy

Radoslav Baník, Vincová Bianka, Machová Bianka, Fekete Adam, Laškody Oliver z 5. B triedy

Kukuková Veronika zo 6. B triedy

Hurajtová Natália zo 7. B triedy

Murin Miroslav z 9. A triedy

 

Zvonek za úspešnú reprezentáciu školy:

 

Podoák Miloš – za 4. miesto v celoslovenskej súai v prednese prózy Timravina studnika a 3. miesto v obvodovom kole Šaliansky Mako

Mihaová Dominika – za 2. miesto v okresnom kole Olympiády zo slovenského jazyka

Turyová Štefánia – za 1. miesto v mestskej súai v prednese poézie Gorazdové zvoneky

 

Pastornický Patrik, Mucha Martin – za 2. miesto v okresnom kole Technickej olympiády

 

Vasilová Emília – za 2. miesto v Matinom behu

Ragan Jakub – za 1. miesto v in line koruovaní

V olympijskom odznaku športovej všestrannosti – krajské finále – za 1. miesto Tóthovi Kristiánovi, za 2. miesto Pivarníkovej Viviane, za 3. miesto Mackovi Matúšovi

 

Zvonek za zber papiera udeuje riadite školy týmto iakom:

Jánošo Filip z 5. B triedy, Kukuková Erika zo 6. B triedy, Macková Bianka z 5. B triedy

 

 

Pochvaly za výborný prospech, správanie, vzornú dochádzku, prácu v triednej samospráve a reprezentáciu školy, udelili triedni uitelia týmto iakom:

 

5. A: Popik, Lodová, Mihao, Toth, Fedorová. Fedurcová

 

 

5. B: Baník, Janošo, Karšák, Demko, Macková, Vincová, Štenko – za výborný prospech

Laškody, Fekete – za vzornú dochádzku

 

6. A: Popoviová – za výborný prospech, prácu v triednej samospráve, onin – za výborný prospech, Janová – za prácu v triednej samospráve

 

6. B: Podoák  - za reprezentáciu školy, Muchová, Fedorová – za výborný prospech, Kukuková Veronika – za vzornú dochádzku

 

7. A: Mach, Lukáová, Hamorská – za výborný prospech, Semanová – prácu v triednej samospráve, Rani – vzornú dochádzku

 

7. B: Hurajtová, Kriovenská, Laporáková – za výborný prospech a vzorné správanie, Lendacká, Valkoviová – za vzorné správanie

 

8. B: Badinová, Olejár – za výborný prospech a vzorné správanie

 

9. A: Mucha, Pastornický, Mihaová – za reprezentáciu školy, Murin – za vzornú dochádzku

 







                                                          Všetky práva vyhradené © 2006-2010                                                                                                             Kontaktný e-mail
                                                          Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce                                                                                        macko@marmasoft.eu