Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce
      Info

 Dátum:   
 Meniny:  
 Zajtra:     

      Počasie

 In-počasie Meteoinfo


      Anketa      Návštevnosť

  
Vitajte na stránkach našej školy. Základná škola, Školská 2, Michalovce
Halloween 2015

Tajomný  a veselý halloweensky svet, odetý v oranovej, ltej, ervenej a ienej farbe,  oil na chodbách a v triedach našej školy. arodejnice, duchovia, pavúky, netopiere, kostlivci, sprevádzaní zvukmi Halloweenu, nás vítali vo svojich príbytkoch, na ktoré si premenili svoje triedy a ponúkali nám  originálne zábavné hry. 
Pozreli sme sa na svet oami Keltov, ktorí takto oslavovali pohanský nový rok a otvorili sa svetu  fantázie a tajomna.  Zabavili sme sa, ale aj súaili a zárove ukázali svoj tvorivý potenciál.  
Víazom sa stala trieda najmladších spoluiakov, trieda 5. A, ktorá si do celkového potu bodov v súai o najlepšiu triedu, zapoíta 3 body.  Na druhom mieste sa umiestnila trieda 8. A a získala do celkového hodnotenia 2 body a treou najlepšou triedou v príprave originálnej pozvánky do svojho sveta, v jeho tematickej výzdobe , v príprave tematických masiek a zábavnej hry, sa stala trieda 9.B, ktorá získala do celkového hodnotenia 1 bod.

Školská samospráva srdene blahoelá!                                                          Všetky práva vyhradené © 2006-2010                                                                                                             Kontaktný e-mail
                                                          Základná škola, Školská 2, 071 01 Michalovce                                                                                        macko@marmasoft.eu